AKN'li Tarifeler

AKN’li Paketler

Hızınız üst düzeyde, paketiniz olabildiğince hesaplı! Avantajı bol doyasıya internet keyfi sizi bekliyor!

Hız Kota Fiyat
8 Mbps'ye kadar 50 GB AKN 61,90 TL

Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21

AKN'li İnternet Tarifeleri Avantajları

Sabit Fiyat

Ücretsiz Kurulum

Ücretsiz Aktivasyon

Modem HediyeKampanyalı fiyatlar 27 taahhüt verilmesi durumunda geçerli olmaktadır.

Bu kampanya yalnızca yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterileri için geçerli sayılmaktadır. Mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan yararlanamamaktadır.

Kampanya kapsamında faturalandırma e-arşiv fatura sistemi üzerinden yapılacak ve elektronik ortamda gönderimi sağlanacaktır.

Evde kurulum ücreti ve aktivasyon ücreti hizmetinize ücretsiz olarak sunulacaktır.

Telefon Her Yöne paketlerindeki dakikalar şehir içi, şehirlerarası, STH, GSM, Uluslararası 1.kademe sabit görüşmeleri için geçerli sayılmaktadır. Gün boyu kullanabilen bedava dakikalar, şehir içi, şehirlerarası, STH, 444 özel servis numaralarına yapılan aramaları kapsar ve aylık 50 farklı numara ve alınan pakete göre 500 veya 3.000 dk kullanım ile sınırlıdır.

Talep doğrultusunda aylık 10 TL olan modem ücreti indirimli 8 TL olarak verilecektir. Dilerseniz peşin 240 TL yerine yine indirimli 216 TL olarak faturanıza yansıtılmaktadır

Bu kampanyaya özel; FTTH yani eve kadar fiber hizmeti altyapısında olan müşteriler için 255 TL bedelindeki Türk Telekom modem kullanımınıza ücretsiz sunulmaktadır.

8 Mbps’e kadar olan paketler 3 Mbit/sn, 16 Mbps’e kadar olan paketler 5 Mbit/sn, 24 Mbps’e kadar olan paketler 8 Mbit/sn, 50 Mbps’e kadar olan paketler 16 Mbit/sn, 100 Mbps’e kadar olan paketler 24 Mbit/sn olarak sınırlandırılacaktır

Statik IP ücreti, vergiler dahil olmak üzere aylık 14,90 TL'dir.

Saat 02:00 – 08:00 arasındaki internet kullanımlarınız AKN’ye dâhil olmamaktadır. AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın, 02:00 – 08:00 saatleri arasında hız kısıtları uygulanmayacak ve söz konusu saat aralığında müşteri tarifesine uygun hızda hizmet alacaktır.

Taahhüt süresi dolmadan herhangi bir sebep doğrultusunda tarafınızdan ya da tarafınızdan kaynaklanacak bir neden ile Millenicom tarafından sözleşmenin feshi halinde, bu zaman diliminde faydalanmış olunan indirim ve hediye bedelleri son faturanıza yansılatacaktır.
Hemen Başvur Ara: 0(212) 942 32 21