Avantajlı İnternet Kampanyası

Hesaplı İnternet Kampanyası

Kampanya Sona Ermiştir.

İnternetin keyfini herkes yaşasın diye Millenicom’dan Avantajlı Ekonomik İnternet Kampanyası. 4 Mbps’e kadar Limitsiz 20 GB AKN tarifesi her şey dahil 39,90 TL! Ücretsiz kurulum ve sabit fiyat garantisiyle. Kampanya sadece Online Başvuruya Özel bir kampanyadır.


Hız Kota Fiyat
4 Mbps'ye kadar 20 GB AKN 39,90 TL


Hemen Başvur 0(212) 942 32 21

İnternet Paketine Ek Telefon Hattı


Tarife Fiyat
Konuştukça Öde -
Tam Gün 500 DK 5 TL
Tam Gün 3000 DK 10 TL
Heryöne 200 DK 18 TL
Heryöne 500 DK 28 TL
Heryöne 750 DK 37 TL
Heryöne 1000 DK 48 TL

Avantajlı İnternet Kampanyası Avantajları

Sabit Fiyat

Ücretsiz Kurulum

Ücretsiz Aktivasyon

Modem HediyeKampanyanın fiyarlarına KDV ve ÖİV dahildir.

24 Ay taahhüt verilmesi durumunda kampanyalı fiyatlar geçerli olur.

Kampanya sadece yeni başvuru yapmış olan, kurulum yapılacak adrese ait daha önce hiçbir abonelik yapılmamış yeni müşterilere ve kurulum adreslerinde abonelik iptali üzerinden 3 ay süte geçmiş,Millenicom müşterisi için geçerli olacaktır. Müşteri bu şartı yerine getirdiğini kabul eder. Bu şartı sağlamayan müşteriler taahhütsüz olan fiyat 79,90 TL üzerinden ücretlendirilirler. Mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz.

Stoktaki duruma göre Müşterilere ADSL ve VDSL modem verilecektir.

Kampanya kapsamında 200 TL bedelindeki evde kurulum hizmeti, 255 TL değerindeki Türk Telekom Modem hizmeti devam ettiği sürece ücretsiz olarak sunulacaktır.

Telefon hizmeti ve internet hizmeti olan aktivasyon hediyedir.

Adil Kullanım Politikası Uygulaması gereğince, dönem içinde tarifelerde belirtilen (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 1 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönüş sağlayacaktır.

Müşterinin sözleşmeyi imzaladıktan 14 gün sonra cayma hakkı bulunur.

Aboneliğinin taahhüt süresi bitmeden herhangi bir sebeple, sonlandırılması halinde, sonlandırma tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri müşterinin son faturasına yansıtılır, ancak taahhüt sonuna kadar müşteriden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.

Telefon Her Yöne paketlerindeki dakikalar şehiriçi, şehirlerarası, STH, GSM, Uluslararası 1.kademe sabit görüşmeleri için geçerlidir.

Gün boyu kullanacağınız bedava dakikalar, şehiriçi, şehirlerarası, STH, 444 özel servis numaralarına yapılan aramaları kapsar ve aylık 50 farklı numara ve 3.000 dk kullanım ile sınırlı olacaktır.

Telefon aboneliğinin taahhüt süresinden önce iptal etmeniz durumunda her iki hizmetinde iptal sağlanacaktır.

Müşterinin aldığı paket ve kampanyalarla ilgili doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olarak gelecek ilk faturanıza yansıtılır.
Hemen Başvur 0(212) 942 32 21