Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası

Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası

“Gerçek Limitsiz İnternet” sahibi olmak isteyen üniversite öğrencilerine özel kampanya! Telefonsuz Yalın İnternet Sabit Fiyatla Evinizde! Üniversite öğrencilerinin artık limit sorunu yok, hız düşme derdi yok!


Hız Kota Fiyat
8 Mbps'ye kadar Gerçek Limitsiz 79,90 TL


Hemen Başvur 0(212) 942 32 21


Hız Kota Fiyat
8 Mbps'ye kadar Gerçek Limitsiz 79,90 TL
16 Mbps'ye kadar Gerçek Limitsiz 84,90 TL
24 Mbps'ye kadar Gerçek Limitsiz 94,90 TL
35 Mbps'ye kadar Gerçek Limitsiz 94,90 TL
50 Mbps'ye kadar Gerçek Limitsiz 104,90 TL
100 Mbps'ye kadar Gerçek Limitsiz 134,90 TLÜniversitelilere Özel İnternet Kampanyası Avantajları

Gerçek Limitsiz

Ücretsiz Kurulum

Ücretsiz Aktivasyon

Telefonsuz İnternetKampanya dahilinde 30 gün ücretsiz deneme hakkı bulunur. 30 gün deneme süresi boyunca internet kullanım, aktivasyon, kurulum, damga vergisi ve modem ücreti hediye edilir. Bu deneme süresi içerisinde iptal talep edilmesi halinde modemin 10 gün içerisinde iade edilmesi gerekmektedir. Deneme süresi içerisinde hat dondurma, nakil, tarife değişikliği ve devir işlemleri yapılamamaktadır. Belirtilen süre içerisinde deneme süresinin kullanılmaması halinde 30 gün ücretsiz deneme hakkı sona erecektir.

Kampanyanın fiyarlarına KDV ve ÖİV dahildir.

12 Ay taahhüt verilmesi durumunda kampanyalı fiyatlar geçerli olur.

Kampanyaya sadece yeni başvuru yapmış olan üniversite öğrencileri dahil olabilir. Mevcut Millenicom müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyadan faydalanabilmek için Yükseköğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek zorunludur.

Türk Telekom Fiber 1 altyapı tarifelerinde müşterilere abonelik devam ettiği sürece aylık 9 TL modem ücreti yansıtılır. Abonelik bitiminde modemlerin Millenicom adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Evde kurulum ücreti ve aktivasyon ücreti hizmetinize ücretsiz olarak sunulacaktır.

ONT bağlantısı gerektiren hat sahiplerine 125 TL bedelli olan ONT cihazı hizmet devam ettiği sürece müşterinin kullanımına ücretsiz verilir.

Aboneliğinin taahhüt süresi bitmeden herhangi bir sebeple, sonlandırılması halinde, sonlandırma tarihine kadar kampanya kapsamında faydalanılmış olan indirim ve hediye tutarları ile varsa cihazların kalan taksitleri müşterinin son faturasına yansıtılır, ancak taahhüt sonuna kadar müşteriden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı olan tutar daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıyacaktır.
Hemen Başvur 0(212) 942 32 21